Raport o stanie gminy za rok 2025
Szanowni mieszkańcy!
Na podstawie art. 28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 662) przedkładam do publicznej wiadomości Raport o stanie Miasta i Gminy Wysoka za rok 2025. Każdy mieszkaniec gminy ma prawo wziąć czynny udział w debacie, która będzie miała miejsce podczas Sesji Rady Miasta i Gminy Wysoka 16 czerwca 2026 r. o godz. 900 w Sali narad tut. Urzędu. Musi jednak najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który została zwołana Sesja rady, zgłosić ten zamiar na piśmie Przewodniczącemu Rady Miasta i Gminy Wysoka. Do zgłoszenia tego wymagane jest poparcie jego zamiaru podpisami co najmniej 20 osób. Zgłoszenia zamiaru udziału w debacie wraz z listą osób popierających ten zamiar, można składać w terminie do dnia 15 czerwca 2026 r. do godz. 1500 w biurze Rady, pok. Nr 15, I piętro w Urzędzie. Jednocześnie informuję, że liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15, chyba że rada postanowi o zwiększeniu tej liczby. Burmistrz Miasta i Gminy (-) Artur Kłysz
Załączniki (6) |
Metadane |
Drukuj |
Historia zmian |


Załączniki (6)
Metadane
Drukuj
Historia zmian