Zebranie Mieszk. O. Kościuszki - 24.09.2024 r.
OGŁOSZENIE
Zwołuję Ogólne Zebranie Mieszkańców Osiedla Kościuszki. Zebranie odbędzie się w dniu 24 września 2024r.,tj. (wtorek) o godz. 18.00 w sali narad Urzędu Miastai Gminy w Wysokiej, Pl. Powstańców Wielkopolskich 20/21,I piętro, sala nr 17. Projekt porządku zebrania: 1. Powitanie członków zebrania. 2. Stwierdzenie ważności zebrania. 3. Przedstawienie porządku zebrania i jego zatwierdzenie przez mieszkańców. 4. Informacja w sprawie wykorzystania środków finansowych przyznanych w budżecie Miasta i Gminy na 2024 r. 5. Przygotowanie propozycji i złożenie wniosku do projektu budżetu miasta i gminy na rok 2025. 6. Zapytania i wolne wnioski. 7. Dyskusja. 8. Zakończenie zebrania. Przewodnicząca Zarządu Osiedla Kościuszki Hanna Milewska
Metadane |
Drukuj |
Historia zmian |
Metadane
| Źródło informacji: | Adam Michniewicz |
| Data utworzenia: | (brak danych) |
| Wprowadził do systemu: | Adam Michniewicz |
| Data wprowadzenia: | 2024-03-04 20:57:14 |
| Opublikował: | Adam Michniewicz |
| Data publikacji: | 2024-03-04 20:57:32 |
| Ostatnia zmiana: | 2024-09-20 08:59:22 |
| Ilość wyświetleń: | 570 |


Metadane
Drukuj
Historia zmian