RADA MIASTA i GMINY WYSOKA

KADENCJA 2018 - 2023

 - stanislaw_grzybowski.jpg

Stanisław Grzybowski

Przewodniczący Rady Miasta i Gminy

Nr telefonu: 660799657

E-mail: stanislaw.grzybowski@gminawysoka.pl

Członek Komisji Budżetowo – Gospodarczej.

Radny reprezentujący okręg wyborczy Nr 8 - Bądecz 25 – 68, Sędziniec.

 

- emilia_dembinska.jpg 

Emilia Dembińska

I Wiceprzewodnicząca Rady Miasta i Gminy

Nr telefonu: 664188470  
E-mail: emilia.dembinska@gminawysoka.pl

Członek Komisji:

  • Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego.
  • Członek Komisji Budżetowo - Gospodarczej.
  • Z-ca Przewodniczęcgo Komisji Statutowej

Radna reprezentująca okręg wyborczy Nr 7 - Bądecz 1-23, od 71 do końca.

 

- marek_jozwina.jpg

Marek Jóźwina

II Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy  

Nr telefonu: 695433259 

E-mail: marek.jozwina@gminawysoka.pl

Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.

Radny reprezentujący okręg wyborczy Nr 9 – Czajcze.

 

  - krzysztof_kowalski.jpg 

Krzysztof Kowalski

Nr telefonu: 512380233
E-mail: krzysztof.kowalski@gminawysoka.pl

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej.

Członek Komisji:

  • Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego.

Radny reprezentujący okręg wyborczy: Nr 1 WYSOKA: Akacjowa, Batorego, Bohaterów 17 Października, Brzozowa, Cisowa, Curie-Skłodowskiej, Dębowa, Kwiatowa, Matejki, Podgórna, Strzelecka 2-4 parzyste, od 5 do końca.

 

- stanczyk_henryk.jpg

Henryk Stańczyk

Nr telefonu: 668 905 597
E-mail: henryk.stanczyk@gmail.com

Przewodniczący Komisji Statutowej

Radny reprezentujący okręg wyborczy Nr 2 - WYSOKA: Dworcowa, Słoneczna, Strzelecka 3.

 

  - lukasz_dymitruk.jpg 

Łukasz Dymitruk

Nr telefonu: 603190866

E-mail: lukasz.dymitruk@gminawysoka.pl

Przewodniczący Komisji Budżetowo-Gospodarczej

Zastępca Przewodniczącej Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Radny reprezentujący okręg wyborczy Nr 3 - WYSOKA: Kościuszki.

 

- joanna_siodla.jpg  

Joanna Siodła

Nr telefonu:  603593170

E-mail: joanna.siodla@gminawysoka.pl

Członek Komisji:

  • Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego.
  • Skarg, Wniosków i Petycji.

Radna reprezentująca okręg wyborczy Nr 4 - WYSOKA: Ogrodowa, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Studzienny, Plac Wolności, Pocztowa.

 

- ewelina_lewicz.jpg 

Ewelina Lewicz 

Nr telefonu: 603097271 
E-mail: ewelina.lewicz@gminawysoka.pl

Z-ca Przewodniczącego Komisji  Budżetowo – Gospodarczej.

Członek Komisji:

  • Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego.

Radna reprezentująca okręg wyborczy Nr 6 - WYSOKA: Lubińskiego, Świętego Walentego.

   

- paulina_strzalka.jpg 

Paulina Strzałka

Nr telefonu: 601927135 
E-mail: paulina.strzalka@gminawysoka.pl

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

Członek Komisji:

  • Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.

Radna reprezentująca okręg wyborczy Nr 10 - Młotkowo, Wysoczka.

 

- magdalena_piszczek.jpg   

Magdalena Piszczek

Nr telefonu: 692118568 
E-mail: magdalena.piszczek@gminawysoka.pl

Z-ca Przewodniczącej Komisji  Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego.

Z-ca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

Radna reprezentująca okręg wyborczy: Nr 11 - Jeziorki Kosztowskie.

 

Beata Kleczka

Nr telefonu: 669390985  
E-mail: beata.kleczka@gminawysoka.pl

Z-ca Przewodniczącego Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.

Członek Komisji:

  • Rewizyjnej

Radna reprezentująca okręg wyborczy Nr 12 - Kijaszkowo, Tłukomy.

 

- jan_ciolek.jpg 

Jan Ciołek

Nr telefonu: 697702687 
E-mail: jan.ciolek@gminawysoka.pl

Członek Komisji:

  • Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
  • Komisji Rewizyjnej

Radny reprezentujący okręg wyborczy Nr 13 - Wysoka Mała, Wysoka Wielka.

 

- grazyna_wrzaszczak.jpg 

Grażyna Wrzaszczak

Nr telefonu: 608467161  
E-mail: grazyna.wrzaszczak@gminawysoka.pl

Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych i Porządku Publicznego.

Członek Komisji:

  • Rewizyjnej

Radna reprezentująca okręg wyborczy Nr 14 - Kostrzynek, Mościska.

 

- edmund_fonferek.jpg 

Edmund Fonferek 

Nr telefonu: 692490950
E-mail: edmund.fonferek@gminawysoka.pl

Członek Komisji:

  • Skarg, Wniosków i Petycji.

Radny reprezentujący okręg wyborczy Nr 15 - Gmurowo, Nowa Rudna, Rudna, Stare.

 

Kamila Nadolna

E-mail: kamila.nadolna@gminawysoka.pl

Radny reprezentujący okręg wyborczy Nr 5 - Wysoka ulice Kościelna, Romana Budniaka, Szkolna, Plac Św. Jana II